Gajary » archive for November, 2007

Ponuka na predaj P├ílfiovsk├ęho ka┼ítie┬ża je administrat├şvnym omylom

  • November 30th, 2007

Mesto Malacky ako vlastn├şk P├ílfiovsk├ęho ka┼ítie┬ża v Malack├ích sa di┼ítancuje od ponuky, ktor├í sa objavila na internetovej str├ínke www.reality.sk. Spolo├Ęnos┬Ł RE/MAX Real Centrum ├▓ou pon├║ka na predaj n├írodn├║ kult├║rnu pamiatku. P├ílfiovsk├Ż ka┼ítie┬ż je od 6. septembra 2007 vo v├Żlu├Ęnom vlastn├şctve Mesta Malacky. Samospr├íva pripravuje projekt jeho rekon┼ítrukcie a vyu┼żitia a v ┼żiadnom pr├şpade neuva┼żuje o predaji ka┼ítie┬ża.

ÔÇ×Inform├ícia o ponuke na predaj ka┼ítie┬ża prostredn├şctvom realitnej kancel├írie ma nemilo prekvapila.ÔÇť RNDr. Jozef Ondrejka, prim├ítor Malaciek pokra├Ęuje: ÔÇ×Nezn├íma osoba pred├íva objekt, ktor├Ż jej nepatr├ş. Mesto zva┼żuje pr├ívne kroky na ochranu svojho mena. Postup realitnej kancel├írie pova┼żujem za neprofesion├ílny.ÔÇť

Spolo├Ęnos┬Ł RE/MAX Real Centrum reagovala na v├Żhrady Mesta Malacky stiahnut├şm ponuky na odpredaj P├ílfiovsk├ęho ka┼ítie┬ża: ÔÇ×Ide o administrat├şvny omyl, ktor├Ż vznikol pri aktualiz├ícii na┼íej ponuky. Predch├ídzaj├║ci majite┬ż objektu, ktor├Żm bol R├íd men┼í├şch bratov Franti┼ík├ínov, n├ím neozn├ímil, ┼że ka┼ítie┬ż u┼ż predal. Je n├ím ┬ż├║to, ┼że pri┼ílo k tak├ęmuto omylu,ÔÇť uviedol Tino Feranec, ved├║ci bratislavskej kancel├írie RE/MAX Real Centrum a Mestu Malacky sa ospravedlnil.

zdroj: malacky.sk

Nová stránka obce GAJARY.sk

  • November 26th, 2007

Mo┼żno ste si v┼íimli ÔÇô mo┼żno nie, ale u┼ż p├ír mesiacov m├í obec nov├║ ofici├ílnu str├ínku. V ka┼żdom smere je lep┼íia ako t├í p├┤vodn├í, obsah prib├║da a s├║ na nej v┼íetky d├┤le┼żit├ę inform├ície. Len tak ├»alej ÔÇô d├║fajme ┼że ├║rove├▓ a nad┼íenie pre dobr├║ vec vydr┼ż├ş.

Ur├Ęite nezabudnite namieri┬Ł va┼íe prehliada├Ęe na www.gajary.sk

Foto t├Ż┼żd├▓a: Hlavn├í ulica – poh┬żad z kostola

  • November 26th, 2007

Hlavn├í ulica - poh┬żad z kostola

Mestsk├ę umel├ę klzisko za├Ę├şna zimn├║ sez├│nu

  • November 23rd, 2007

V piatok 23. novembra o 14.30 h sa za├Ęne zimn├í sez├│na umelej ┬żadovej plochy v Z├ímockom parku v Malack├ích. V tento de├▓ bude klzisko otvoren├ę do 19.00 h a vstup pre verejnos┬Ł bude bezplatn├Ż. Zadarmo sa bud├║ Mala├Ęania kor├Ęu┬żova┬Ł e┼íte raz ÔÇô na Mikul├í┼ía. Mesto v spolupr├íci s Mestsk├Żm centrom kult├║ry pripravuje ve┬żk├Ż mikul├í┼ísky happening v Z├ímockom parku v r├ímci s├ęrie podujat├ş Adventn├ę Malacky 2007.

Vybudovanie umelej ┬żadovej plochy bolo dominantnou s├║├Ęas┬Łou projektu Rekrea├Ęn├Ż are├íl v Z├ímockom parku v Malack├ích, ktor├Ż malack├í samospr├íva s podporou E├Ü vo v├Ż┼íke 11 mil. Sk realizovala v minulom roku. Klzisko s rozmermi 20×40 m sa nach├ídza na ploche h├ídzan├írskeho ihriska; je montovate┬żn├ę a mimo zimnej sez├│ny sl├║┼żi ihrisko p├┤vodn├ęmu ├║├Ęelu. Umel├í ┬żadov├í plocha je prev├ídzkyschopn├í u┼ż pri teplote +8st.C.

Prev├ídzkovate┬żom umelej ┬żadovej plochy je na z├íklade zmluvn├ęho vz┬Łahu s mestom Telov├Żchovn├í jednota Stroj├ír Malacky. Vstupn├ę pre verejnos┬Ł je 20 Sk (deti) a 30 Sk (dospel├ş). Klzisko bude po├Ęas celej zimnej sez├│ny otvoren├ę v pondelok ÔÇô piatok v ├Ęase 14.30 ÔÇô 19.00 h, v sobotu a nede┬żu 14.00 ÔÇô 19.00 h. Z┬żavu maj├║ ┼íkoly do 14.00 h v d├▓och ┼íkolsk├ęho vyu├Ęovania, kedy si maj├║ mo┼żnos┬Ł plochu prenaja┬Ł za 200 Sk/h. Od 20.00 h do polnoci je plocha k dispoz├şcii organizovan├Żm skupin├ím. Cena pren├íjmu je 1200 Sk/h.

Mikul├í┼í pred Spolo├Ęensk├Żm domom

  • November 22nd, 2007

D├▓a 6. decembra 2007 sa pred Spolo├Ęensk├Żm domom bude kona┬Ł v├ştanie Mikul├í┼ía:
10:00 ÔÇô zdobenie strom├Ęeka
15:00 ÔÇô otvorenie predajn├Żch st├ínkov
15:30 ÔÇô pr├şchod Mikul├í┼ía, Anjela a ├łerta
16:00 ÔÇô Viano├Ęn├ę koledy

viac info na gajary.sk

post navigation