Gajary » read post

Fo¬Ěte pre MALACKY.sk

  • August 15th, 2007

Vlastni¬Ě fotoapar√°t dnes nie je nijak√Ĺ luxus. Fotografuje takmer kaŇĺd√Ĺ a neraz sme mohli by¬Ě svedkami, ke√Į pri rieŇ°en√≠ nejak√©ho probl√©mu (usved√®enie z vandalizmu a pod.) pomohla i pohotov√° reakcia √®loveka, √®o na zachytenie udalosti pouŇĺil mobiln√Ĺ telef√≥n. Z rozli√®n√Ĺch referenci√≠ vieme, Ňĺe v Malack√°ch m√°me dos¬Ě fotografov, a to nielen amat√©rskych, ale aj so sk√ļsenos¬Ěami a odborn√Ĺm okom. Ich z√°bery by sme radi poznali aj my.

Redakcia mestsk√Ĺch m√©di√≠ vytvorila nov√Ĺ priestor pre amat√©rske, poloprofesion√°lne √®i profesion√°lne fotografie zo Ňĺivota n√°Ň°ho mesta na internetovej str√°nke www.malacky.sk.

MoŇĺnos¬Ě uverejnenia zauj√≠mav√Ĺch poh¬ĺadov a fotopostrehov je v√Ĺzvou pre kaŇĺd√©ho, kto nezav√°ha podeli¬Ě sa o svoje dielko s ostatn√Ĺmi. Fotografie na t√©my: ¬ľudia, Budovy, Krajina, In√©, moŇĺno posiela¬Ě elektronicky (vo form√°toch *.jpg, *.png a pod.) na adresu: master@malacky.sk. S uveden√≠m mena autora bud√ļ m√īc¬Ě by¬Ě zaraden√© do sekcie s n√°zvom Objekt√≠vom Mala√®anov.

zdroj: malacky.sk

  • Novinky
  • Comments Off on Fo¬Ěte pre MALACKY.sk

Comments are closed.